Detaje

Detaje

Detaje

Termine Online

Tel: + 386 (0) 49 451 451
E-mail: autoservisalberti@gmail.com

Servis

Mbyshja e Klimave me aparaturë të teknologjisë së fundit.

Pjesë Këmbimi

Pjesë këmbimi nga Gjermania për të gjitha llojet e veturave me çmime shumë të volitshme.

Bartje e Veturës

Bartje e veturës me auto bartës,në të gjithë territorin e Kosovës. 24/7

Mirë Se Vini në Auto Salloni Alberti

Sh.p.k .Autosalloni Alberti është njëra prej kompanive kryesore për shitjen e automjeteve në Kosovë.
Kompania Alberti është themeluar në vitin 1999 nga vëllezërit Skender dhe Enver Bajrami nga Vushtrria. Në fillim kompania merrej me shit-blerjen e automjeteve Në atë kohë automjetet më të shitura ishin automjetet të prodhimit gjermanë siç janë:Volkswagen, Mercedes dhe Opel.
Me kalimin e kohës, duke e ngritur potencialin e shitjes, kompania zgjerohet edhe në asortimentin e automjeteve të ofruara. Tani ,në sallonin e kompanisë gjithnjë e më tepër do të gjenden automjetet e trendëve më të njohura dhe kalibrit të lartë. Fal besueshmërisë dhe korrektësisë, tani numri i klientëve u rrit në mënyrë enorme, jo vetëm brenda Kosovës por edhe jashtë saj. Pas një analize të fizibilitetit nga ana ekspertëve, menaxhmenti i kompanisë vendosi që në vitin 2009 të transferohet me seli në Prishtinë...

AUTOSALLONI ALBERTI RISI

  • Publikohet Web faqja e re e Autosallonit ALBERTI !

    08.01.2016

    Publikohet Web faqja e re e Autosallonit ALBERTI !

  • Kanë ardhur veturat e reja

    08.01.2016

    Modelet më të reja dhe më kualitative të veturave mund të gjeni në Autosallonin ALBERTI !

VETURAT E REJA

Vendi i Vetures Tuaj !
Auto Salloni Alberti Mendon për Komforin Tuaj !

A6 3.0 TDI quattro S tronic Business Plus
Diesel
A6 3.0 TDI quattro S tronic Business Plus
Diesel
A6 3.0 TDI quattro S tronic Business plus
Diesel
A4 Allroad 3.0 TDI Quattro S.tronic
Diesel
Q7 3.0 TDI S-Line quattro
Diesel
A3 Sportback 2.0 TDI S tronic
Diesel
Golf 6 1.6 DSG
Diesel
S 63 L
Benzin
A8 4.2 TDI quattro Matrix
Diesel
S7 3.0 tdi quattro
Diesel
Range Rover Evoque td4
Diesel
S 350 CDI AMG
Diesel
GLE coupe 350 CDI
Diesel
Q3 2.0 TDI quattro
Diesel
Passat 2.0 TDI DSG Businessline
diesel
Q5 2.0 TDI Quattro
A6 3.0 TDI Quattro
Diesel
Tiguan 2.0 TDI 4motion
Diesel
X5
Diesel
Cayenne 3.0 Diesel
Diesel

Financimi

Garanci

Rreth Nesh

Na Gjeni

scroll up